SC jungtis, gigabit 5km DDM BIDI mini gbic sfp modulis 1,25 G Otdr optinis tranceiver modulis mikrotik cisco suderinama

  • €17.29
  • Yra sandėlyje
    SKU t15914

    SC jungtis, gigabit ethernet, 3km mini gbic sfp modulis 1,25 G optinis tranceiver modulis Pastaba: Prašome palikite mums žinutę apie kurių prekės jūsų jungiklis yra suderinama. Mes turime "HUAWEI", "Cisco", H3C ir neutralius galima. Bus atsiųsti suderinama SFP moduliai kaip jūsų prašymą.

    PROGRAMOS

    l sukeisti, jei norite Persijungti Sąsaja

    l Gigabit Ethernet

    l Perėjo Backplane Programos

    l Router/Server Sąsaja

    l Kiti Optiniai Nuorodos

    Savybės: Iki 1.25 Gbs Duomenis Nuorodos Karšta-pluggable SC jungtis (Iki 5km 9 d./125µm SMF Bendrosios +3.3 V Maitinimo Mažos galios sklaida Galios sklaida Pramonės /Pratęsti/ Komercinio eksploatavimo temperatūros diapazonas: nuo -40°C iki 85°C/-5°C iki 85°C/-0°C iki 70°C Versiją, ROHS ir Švino Nemokamai

    Transportas:

    1. Organizuojame siuntos nuo pirmadienio iki penktadienio. Laivybos apima pakavimo ir tvarkymo mokesčiai.

    2. Tai trunka maždaug 30-40 dienų (JAV, CA, AU). Kitose šalyse 40-60 darbo dienų, tiksli pristatymo trukmė priklauso nuo pašto procesą.

    3. , Jei jums nereikia gauti savo laimėjimo prekę (s) per 30 darbo dienų, prašome palikti žinutę arba E-mail kreipkitės į mus, mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas su jumis.

    Atsiliepimai:

    1. Mes automatiškai palikti teigiamą atsiliepimą kiekvienam pirkėjui, siekiant užbaigti sandorį.

    2. Mes išlaikyti aukštą standartų siekimas 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums.

    3. Geras bendravimas gali išspręsti visas problemas, jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes operatyviai spręsti problemas, išgyveni

    Apmokėjimas:

    1.mes priimame Alipay ,Mes priimame per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio Deponavimo.

    2.Mokėjimas turi būti atliktas saugus mokėjimo procesorius, sąlyginio Deponavimo.

    3.Jei negalite patikrinti iš karto po beveik,palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas

    4.Mes tik laivas Alipress patvirtino adresą.

    Grįžti:

    1.Mes siekiame 100% pasitenkinimo.

    2.Mes garantuojame, kad prekės jums įsigyti prekę mes čia aprašyta ,ir yra aprašyta būklė.

    3.Jei prekės atvyksta ir nėra taip, kaip aprašyta, prašome susisiekti su mumis grąžinti elementą keistis.

    4.Grįžti negali būti priimtas dėl kitų priežasčių.

    5.Prašome pranešti per 3 dienas, ir grįžti į mus per 7 dienas nuo gauto data keistis.

    • Įrenginio Tipas: Pora
    • Pakuotės Svoris: 0.25kg (0.55lb.)
    • Pakuotės Dydis: 25cm x 18cm x 9cm (9.84in x 7.09in x 3.54in)
    Įrenginio Tipas PoraPakuotės Svoris 0.25kg (0.55lb.)Pakuotės Dydis 25cm x 18cm x 9cm (9.84in x 7.09in x 3.54in)
    • Kaina
      Kokybė

      great seller fast charge, however the product not arrived on my home, and being so not had other option had that order the refund.

      Genadieskalov

      2017-12-26


    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    Nemokamas Pristatymas LC Vyras į PK Moterų Optinio tinklo Adapteris LC-SC Hibridinis Optinis Adapteris

    Nemokamas Pristatymas LC Vyras į PK Moterų Optinio tinklo Adapteris LC-SC Hibridinis Optinis Adapteris Šis LC(Male) su PK(Moterų) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma
  • €9.60
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 8PK-326 Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, Laidų, Valikliai, Optinio Pluošto Cutter,Electric Wire Stripper

    Nemokamas Pristatymas 8PK-326 Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, Laidų, Valikliai, Optinio Pluošto Cutter,Electric Wire Stripper Aprašymas Ilgis: 148 mm Naudojant nereikia reguliuoti diafragmą,
  • €15.73
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x16 Mini SC/APC Jungtis 1:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter

    Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x16 Mini SC/APC Jungtis 1:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai
  • €22.69
  • Susijusios

    12 Spalvų SC/APC-0,9 mm PVC-SM(G657A)-1.2 m / Optinio Pluošto Galiuku

    1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU. Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai
  • €9.47
  • Susijusios

    4 CH Vaizdo Optinio Pluošto Media Konverteriai -4 BNC Siųstuvas, Imtuvo RS485 Duomenų Vienos rūšies 20Km VAIZDO Stebėjimo sistema.

    4 Kanalų Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai su RS485 duomenų -1Pair Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą. MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Numatytasis
  • €46.60
  • €56.83