IBM ServeRAID M1015 46M0831 PCI-Express 2.0 x8 Žemo Profilio SATA / SAS RAID Valdiklio plokštė

  • €47.77
  • Yra sandėlyje
    SKU t16589

    Sužinokite daugiau apie " IBM 46M0831 Modelį, Prekės ženklą, IBM Series ServeRAID M1015 Modelis 46M0831 Žemo Profilio Duomenys Tipas SATA / SAS Vidinius Jungtys 2 x SFF-8087 mini-SAS Sąsaja PCI-Express 2.0 x8 Perdavimo Sparta Iki 6Gb/s RAID 0/1/10 Palaikomos Operacinės Sistemos *Žr. IBM ServerProven svetainėje pateikiama naujausia informacija apie konkretų versijų ir pakeitimų paketus, palaikomos: http://ibm.com/servers/eserver/serverproven/compat/us/. Savybės Funkcijų Suderinamumas: IBM System x Serveriai:

    x3200 M3

    x3250 M3

    x3400 M2

    x3400 M3

    x3500 M2

    x3500 M3

    x3550 M2

    x3550 M3

    x3620 M3

    x3630 M3

    x3650 M2

    x3650 M3

    x3690 X5

    x3755 M3

    x3850 X5

    • Pakuotės Svoris: 0.6kg (1.32lb.)
    • Pakuotės Dydis: 25cm x 16cm x 4cm (9.84in x 6.30in x 1.57in)
    • Įrenginio Tipas: gabalas
    Pakuotės Svoris 0.6kg (1.32lb.)Pakuotės Dydis 25cm x 16cm x 4cm (9.84in x 6.30in x 1.57in)Įrenginio Tipas gabalas

    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    Nemokamas Pristatymas LC Vyras į PK Moterų Optinio tinklo Adapteris LC-SC Hibridinis Optinis Adapteris

    Nemokamas Pristatymas LC Vyras į PK Moterų Optinio tinklo Adapteris LC-SC Hibridinis Optinis Adapteris Šis LC(Male) su PK(Moterų) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma
  • €9.60
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 8PK-326 Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, Laidų, Valikliai, Optinio Pluošto Cutter,Electric Wire Stripper

    Nemokamas Pristatymas 8PK-326 Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, Laidų, Valikliai, Optinio Pluošto Cutter,Electric Wire Stripper Aprašymas Ilgis: 148 mm Naudojant nereikia reguliuoti diafragmą,
  • €15.73
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x16 Mini SC/APC Jungtis 1:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter

    Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x16 Mini SC/APC Jungtis 1:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai
  • €22.69
  • Susijusios

    12 Spalvų SC/APC-0,9 mm PVC-SM(G657A)-1.2 m / Optinio Pluošto Galiuku

    1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU. Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai
  • €9.47
  • Susijusios

    4 CH Vaizdo Optinio Pluošto Media Konverteriai -4 BNC Siųstuvas, Imtuvo RS485 Duomenų Vienos rūšies 20Km VAIZDO Stebėjimo sistema.

    4 Kanalų Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai su RS485 duomenų -1Pair Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą. MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Numatytasis
  • €46.60
  • €56.83