Optinio Pluošto Kabelių Išpardavimas Įrankis Optinio Tinklo Skirstytuvo Idealus 45-162 Bendraašius Kabelius, Valikliai

  • €8.12
  • €8.73
  • Yra sandėlyje
    SKU t17001

    Idealus 45-162 - Ideali Dviejų Etapų Bendraašius Kabelius, Valikliai

    Tai lengvas, kompaktiškas striptizas yra paprasta naudoti. Reguliuojamo peiliukai gali būti nustatytas bet koks gylis, siekiant padėti užtikrinti, nikas-nemokamai juostelėmis specifikacijos įvairiose bendraašius kabelius iki 1/8" skersmens. Taip pat naudojamas ekranuotas vytos poros laidų, sandariai suvynioti suvyta kabeliams, kabelinės televizijos laidas, CB antenos kabelį, TAIGI, SJ, SJT, ir kitų rūšių lankstus maitinimo laidai. Kiekvieną striptizo ateina su komplektu menčių sudarytas iš trijų tiesių ir vienas turas peilis.

    Tele-data tiekėjams, taip pat sąrašas, kad tai optinio tinklo skirstytuvo.

    - Apsaugos Vamzdžių Valikliai su reguliuojamu peiliukai gali būti nustatytas bet koks gylis, siekiant padėti užtikrinti, nikas-nemokamai striukė įrašas

    - Naudoti simplex pluošto ir įvairių optinio pluošto kabelį iki 1/8 colio skersmens

    - Laisvi vamzdžių pluošto reikalauja tikslumo įrankis, galintis pjovimo įvairių rezervo vamzdelio skersmuo be nikcing uždarų pluošto

    Savybės

    Reguliuojamas peiliukai gali būti nustatytas bet koks gylis, siekiant padėti užtikrinti, nikas-nemokamai juostelėmis

    Naudoti vytos poros laidų, sandariai suvynioti suvyta kabeliams, kabelinės televizijos laidas, CB antenos kabelį, TAIGI, SJ, SJT, ir kitų rūšių lankstus maitinimo laidai

    Yra trys tiesiai ir vienas turas peilis

    • Įrenginio Tipas: gabalas
    • Pakuotės Svoris: 0.15kg (0.33lb.)
    • Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
    Įrenginio Tipas gabalasPakuotės Svoris 0.15kg (0.33lb.)Pakuotės Dydis 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    Nemokamas Pristatymas LC Vyras į PK Moterų Optinio tinklo Adapteris LC-SC Hibridinis Optinis Adapteris

    Nemokamas Pristatymas LC Vyras į PK Moterų Optinio tinklo Adapteris LC-SC Hibridinis Optinis Adapteris Šis LC(Male) su PK(Moterų) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma
  • €9.60
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 8PK-326 Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, Laidų, Valikliai, Optinio Pluošto Cutter,Electric Wire Stripper

    Nemokamas Pristatymas 8PK-326 Pluošto Optiniai lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, Laidų, Valikliai, Optinio Pluošto Cutter,Electric Wire Stripper Aprašymas Ilgis: 148 mm Naudojant nereikia reguliuoti diafragmą,
  • €15.73
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x16 Mini SC/APC Jungtis 1:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter

    Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x16 Mini SC/APC Jungtis 1:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai
  • €22.69
  • Susijusios

    12 Spalvų SC/APC-0,9 mm PVC-SM(G657A)-1.2 m / Optinio Pluošto Galiuku

    1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU. Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai
  • €9.47
  • Susijusios

    4 CH Vaizdo Optinio Pluošto Media Konverteriai -4 BNC Siųstuvas, Imtuvo RS485 Duomenų Vienos rūšies 20Km VAIZDO Stebėjimo sistema.

    4 Kanalų Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai su RS485 duomenų -1Pair Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą. MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Numatytasis
  • €46.60
  • €56.83